10.8 C
Скопје
10:47 - 10 декември, 2022

Рита Ора во секси издание: Ја покажа завидната фигура во исечени фармерки

Пејачката Рита Ора ја покажа завидната фигура во оскудна тексас комбинација додека уживаше во раното утринско кафе на пауза од пренатрупаниот распоред. Таа носеше тексас кроп топ кој ги покажуваше нејзините беспрекорно затегнати стомачни мускули, а изгледот го комплетираше со избледени фармерки со исечоци на стратешките места, кои открија дека Рита не носи гаќички. Пејачката позираше во неколку различни пози додека заводливо гледаше во камерата пред да се сврти и да се пофали со својот буен задник. Поради секси изданието на Инстаграм во компилацијата секси фотографии насловена „Кафе пауза и видео повици“ пејачката доби многу пофални зборови, а меѓу многубројните што оставија коментари беа и нејзините познати пријателки, Парис Хилтон, Попи Делавињ, Лорен Санчез…

Во продолжение погледнете како Рита за неколку секунди ги запали социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Слични објави

Што да (не) правите на денот на св. мч. Јакoв Пeрсијанeц: „Сите молитви денес ќе бидат одговорени“

Еспресо

По што беше познат Рони Тарнер, синот на Тина Тарнер: „Овој пат дадов сè од себе. Не можев да те спасам…“

Еспресо

Путин разочаран од зборовите на Меркел за договорите од Минск: „Кому да веруваме? Довербата на Западот е доведена на нула“

Еспресо

Потпретседателката на Европскиот парламент Ева Каили е приведена во Белгија за случај на корупција: Наводи за примање мито за СП во Катар

Еспресо

„Не ја искривувајте сликата“: По документарецот се огласи портпаролката на Хари и Меган

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 10 декември

Еспресо
Се вчитува....