11.8 C
Скопје
23:05 - 29 февруари, 2024

Канје Вест во новата песна: Имав орален секс со Бјанка „на отворено“ во Италија

Канје Вест во новата песна навести дека всушност имал секс со Бјанка Ценсори за време на патување со гондола во Италија.

Канје Вест во својот нов албум Vultures, според американските медиуми, навести дека искусил орален секс со Бјанка Ценсори за време на патувањето со бротче ова лето: ова предизвика огромен негодување во јавноста и доведе до забрана на брачниот пар да се движи со гондола во Италија.

Така, во песната F** Sumn има предлог сите негови фанови јавно да се впуштат во орален секс. Самата Бјанка, полугола како и обично, позираше за насловната страница на албумот на Вест.

Како што забележува Дејли Мејл, полицијата во Венеција, каде Канје Вест и Бјанка Ценсори го поминаа својот одмор, го истражува овој инцидент.

„Постојат стандарди за јавна пристојност што мора да ги следат и туристите и локалните жители, а секое прекршување строго се казнува. На сликите јасно се гледа парот во состојба на интимност и доколку локалниот обвинител одлучи да поднесе обвинение, ќе ја известиме двојката, најверојатно преку релевантните амбасади“, рече портпаролот на полицијата.

Двојката влезе во скандали не само во Италија: блиските до Бјанка Ценсори се сериозно загрижени за неа, верувајќи дека раперот ја „поробил и ја контролира нејзината волја“, но и дека ја понижува. Сепак, многу корисници на социјалните мрежи се на мислење дека Бјанка одлично разбира што прави и таа е задоволна од сè: особено откако се појавија информации дека раперот „и дава сè повеќе акции и сопственички права во различни проекти, вклучително и во модната марка за  производство на облека“.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....