11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

(ФОТО) ЛОКУМЧИЊА: Никогаш толку секси – Меган Фокс и Кортни Кардашијан

Актерката и инфлуенсерката се разголија за новата колекција на брендот Skims. 

Американската инфлуенсерка и бизнисменка Ким Кардашијан никогаш не промашува. За новата рекламна кампања на нејзиниот бренд за долна облека Skims одбра две локумчиња – Меган Фокс и Кортни Кардашијан, односно сестрата на Ким.

Двете позираат топлес, а фотките се мнооогу секси! 

„Сакав да бидам во оваа кампања заедно со Кортни, многу се забавувавме на снимањето“, рече Фокс, додека Кортни ја надополни: „Секогаш уживам да позирам за Скимс – референтна точка за мојата долна облека, од гаќи до градници“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Слични објави

НЕМА ДА СЕ ЗДЕБЕЛИТЕ!: 5 намирници кои смеете да ги јадете и на полноќ

Еспресо

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д
Се вчитува....