11.8 C
Скопје
22:13 - 26 февруари, 2024

(Фото) „Канје Вест пак се потсмева со Бјанка“: Нови голи фотографии од сопругата, само со латекс капа на глава

Канје Вест уште еднаш го привлече вниманието на јавноста кон неговата сопруга Бјанка Ценсори, објавувајќи фотографии на Инстаграм на кои таа се појавува во нова разголена фотосесија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ye (@kanyewest)

На повеќето фотографии Бјанка е фатена одзади во проѕирна долна облека во месо боја, која едвај ја крие нејзината голотија, како и црни чизми и црна капа од латекс. Раперот потпиша само една од фотграфиите: на неа Бјанка меша одредена супстанца во чинија со лажица. Канје реши да појасни дека ова е „пченичен крем“ – каша направена од пченичен гриз.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ye (@kanyewest)

Претплатниците на музичарот повторно почнаа да се огорчуваат што тој ја исмева својата сопруга: тој претходно беше обвинет дека ја принудил Бјанка да се облекува премногу провокативно. Според упатените, тоа воопшто не може да го сфати поранешната сопруга на Канје, Ким Кардашијан, која раперот, напротив, ја убедил да не ја демонстрира својата сексуалност во јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ye (@kanyewest)

Сепак, на една од фотографиите Бјанка носи кожено палто. „Ова е прв пат да ја видам како носи толку многу облека“, стои еден коментар под фотографијата со најмногу лајкови.

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....