16.8 C
Скопје
05:21 - 13 јуни, 2024

(Фото) Јелена Карлеуша во јавност, го спомна и Душко: Погледнете како изгледа среде разводната треска 

„Се надевам дека мојот изглед кажува како сум!“

Пејачката Јелена Карлеуша за прв пат се појави во јавноста среде скандалот кој настана кога приватната преписка на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ и Северина ја здогледа светлината на денот.

Флертувачките пораки што ги размени нејзиниот се уште актуелен сопруг со хрватската пејачка, како и јавното препукување меѓу неа и Душко воопшто не ја вознемириле.

Вчеравечер во стилот на Меланија Трамп пристигна пред тв-студиото во Земун каде гостуваше во емисијата „Кирилица“. За оваа прилика одбра бела модна комбинација и навистина елегантно ѝ прилегаше.

принтскрин
принтскрин

На прашањето како се чувствува после бурниот ден и хаосот на социјалните мрежи поради јавната кавга со сопругот Душко Тошиќ, пејачката изјави:

„После денот, неделата, месеците, година бурен живот, како сум? Се надевам дека мојот изглед кажува како сум! Бело на невиност. Не е баш толку лошо“, рече Карлеуша за српските медиуми.

Карлеуша пак ја нападна Северина: „Немам јас проблем со неа, таа има проблем со земјата…“

Слични објави

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо
Се вчитува....