17.8 C
Скопје
12:50 - 13 август, 2022

(ФОТО) Атрактивната правничка Вероника Билик е една од најпопуларните инфлуенсерки во Полска

Атрактивната Вероника Билик е една од најпопуларните инфлуенсерки во Полска, со повеќе од 3,4 милиони следбеници на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Veronica Bielik (@veronicabielik)

28-годишната Вероника е на летување во Хрватска со своето момче, 42-годишниот тренер на НФЛ, Клиф Кингсбери.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Veronica Bielik (@veronicabielik)

Позната по своите раскошни облини и тесен струк, често сака да се пофали со фотографии од атрактивни локации кои ги посетува. Вероника е дипломирана правничка, но од 2014 година се посветила само на улогата на инфлуенсерка, што многу и одговара.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Veronica Bielik (@veronicabielik)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Veronica Bielik (@veronicabielik)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Veronica Bielik (@veronicabielik)

Слични објави

Лекарите открија зошто умираат вакцинираните лица кои се инфицираат со коронавирус

Еспресо

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо

Која беше Ен Хеч: „Слушам гласови и зборувам со бог“; од травматичното детство до објавување на нејзината бисексуалност

Еспресо

Неделен хороскоп (15 до 21 август): Одлична недела за Лавовите, добри вести за Биковите, голема среќа за Овните…

Еспресо

Бразилската манекенка Алесандра Амборзио лудо се забавуваше на концертот на Сека Алексиќ во Будва

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 13 август

Еспресо
Се вчитува....