19.9 C
Скопје
18:11 - 18 мај, 2022

Ева Мендез: Нема да работам на филм кој вклучува насилство и сексуалност

Ева Мендез нема снимено филм веќе осум години. Последната филмска улога ја имаше во 2014 година, кога се појави во режисерското деби на нејзиниот партнер Рајан Гослинг,„Изгубена река“.

– Сè уште работев, но едноставно не глумев бидејќи, како што знаете, глумата може да одземе многу време. Така, си земав малку време да се одморам од филмот – изјави актерката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Mendes (@evamendes)

На прашањето дали размислува за враќање, таа рече:

– Имам многу тесен избор што ќе правам. Пред децата бев подготвен на се, ако тоа беше забавен проект. Но, сега нема да работам ништо што вклучува насилство. Не сакам да се занимавам ни со сексуалност. Списокот е краток – објасни Мендез.

Слични објави

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.
Се вчитува....