11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

БИЛИ АЈЛИШ ОТКРИВА: Луѓето се плашат од големи гради, изгубив многу следбеници поради нив

Различни обожаватели на Били Ајлиш реагираа различно на нејзиното созревање. Не сите се согласија со промената во стилот. Имено, 19-годишната пејачка откри дека изгубила илјадници следбеници кога објави фотографии во корсет на своите социјални мрежи во мај годинава.

„Многу е дехуманизирачко“, рече таа за нејзините обожаватели кои сè уште очекуваат од неа да носи широка облека по која некогаш беше препознатлива.

били ајлиш
фото: инстаграм

„Изгубив 100.000 следбеници, само поради моите гради“, рече таа за списанието „Ел“.

„Луѓето се плашат од големи гради“, рече таа.

Пејачката облечена во корсет позираше за британски „Вог“ во мај.

били ајлиш
фото: инстаграм

Таа неодамна се појави на Мет Гала во гламурозен фустан, за кој рече дека ја разбудил нејзината љубов кон фустаните од детството.

Слични објави

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д

(ВИДЕО) 14 ГОДИНИ ТАГА ПО ТОШЕ: А кој може тебе да те заборави?

М.Т
Се вчитува....