39.8 C
Скопје
16:18 - 19 јули, 2024

Ана Николиќ пред три дена објави албум, но песните се избришани! Еве ги деталите

Пејачката Ана Николиќ пред три дена го објави албумот „Хвала, довиџења“.

На албумот имаше пет песни со автобиографска содржина, а песните беа објавени на Јутјуб канал.

Но, сега тој Јутјуб канал од непознати причини е угасен. Како што пренесуваат српските медиуми, Ана не ги потпишала авторите на песните, па затоа се песните отстранети.

Музиката ја направил сегашниот партнер на Ана, Горан Ратковиќ Рале, но неговото име не се најде под објавениот албум, пишува „Нова.рс“.

За сега Николиќ не дава изјава за медиумите.

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....