5.8 C
Скопје
20:39 - 6 декември, 2023

(Видео) Перверзен одговор: Принцот Вилијам откри кое емоџи најчесто ѝ го испраќа на Кејт

Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон неодамна имаа гостинско појавување во емисијата „Going Home“ на „Би-би-си“, каде водителите Џордан Норт и Вик Хоуп им го поставија прашањето: „Кое емоџи најчесто го користите?“.

Одговорот на британскиот престолонаследник, дефинитивно, не беше очекуван.

„Ми рекоа да не одговорам емоџи со модар патлиџан, па ќе изберам нешто друго. Порано најчесто го користев ова емоџи, но морав малку да пораснам, па сега е она емоџи чии очи и уста се горе-долу“, изјави тој, а Кејт се пошегува дека типот на емоџи зависи од тоа во која група на Ватсап е испратено.

Кејт објасни дека ако се работи за семејна група, и двајцата внимаваат какви емотиџи испраќаат. Принцезата од Велс откри дека најчесто го користи емоџито со срце и емоџито кое илустрира плач од смеа.

Дефинитивно, водителите не очекуваа дека идниот крал на Обединетото Кралство ќе открие дека најчесто го користи емоџито со модар патлиџан, кое во поп-културата симболизира машки полов орган.

(Видео) Кејт Мидлтон прекрасна во веќе видена модна комбинација: А овие чевли ѝ се фаворит

Слични објави

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Неверојатно, Лепа Брена за еден ден ја распродаде загребска Арена: И тоа цела година пред концертот!

Еспресо

Дарко Димитров: Нашата држава се оддалечи од креативните луѓе, ѕвезди се политичарите

Јасмина Кантарџиева Димков

Миша Гроф и Николина Пишек повторно се „закачија“: Ќе ѝ дадам сè само ако полудам

Еспресо
Се вчитува....