ВИДЕО| Ќе ве боли стомакот од смеење: Започнува новата сезона на „Преспав“, се врати Миле!

Омилените ликови од тв-серијата „Преспав“ на голема среќа среќа повторно се враќаат на малите екрани.

Средината на овој месец ќе започне да се емитуваат новите епизоди од 5-та сезона на серијата која ги освои симпатиите на публиката.

Истата постава на актери, плус во оваа сезона се враќа и Миле Бузлески, односно актерот Владо Јовановски.

Тие веќе го објавија тизерот под мотото: „Каков го оставивме, таков и го начекавме. Сплетки, интриги, љубовни заврзлами… и по некој турист. Нова сезона на „Преспав“ наскоро на МРТ1“.

Погледнете:

Слични објави

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Васко Спасоски

Опра Винфри за љубовната врска долга 34 години: Да се омажев за него нашата љубов немаше да успее!

Еспресо

Трик кој и Меган Маркл го користи: Оваа фризура гарантирано ќе ве подмлади (фото)

Igor

Мишел Обама повторно воодушеви – Овој пат со нејзината природна коса (ФОТО)

Igor

Изгледот на Бер Грилс ги зачуди гледачите: Изгледа како порно актер од 70-те (ФОТО)

Igor

Ѕвездите блескаа на црвениот тепих: Хуманитарна вечера за заболените од ХИВ (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Остави Коментар

1 × 1 =

Слични објави

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Еспресо

Трик кој ќе ви помогне да купите градник со соодветна големина

Igor

Антонио Бандерас позитивен на коронавирус: Се чувствувам малку поизморено од вообичаено

Еспресо

Наоми Кемпбел лансираше нова хит емисија на интернет: Прва гостинка – Синди Крафорд! (ВИДЕО)

Еспресо

Четири години без Маџгаљ: Пријателите направија песна во негова чест која ќе ве расплаче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ВИДЕО: Декорации во последен миг – Како набрзина да направите уникатни украси од ситници кои ги имате во домот!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian