6.8 C
Скопје
01:02 - 4 март, 2024

(Видео) „Човеку, дали си океј?“: Српски рапер објави видео на кое јаде од постелнината и ги згрози фановите

Српскиот рапер Нучи, чие вистинско име е Игор Паниќ, објави видео на ТикТок од својот кревет и ги згрози следбениците. Пејачот собра илјадници коментари за неговото бизарно видео.

На видеото се гледа Нучи како лежи на кревет и јаде помфрит додека ги гледа своите видеа на телевизија. Тогаш пејачот почнува да ги фрла наоколу и да ги полева со кечап.

„Правите сè за лајкови“, „Тажно“, „Ама Нучи, каде ти е чинијата?“, „Човаку, дали си океј?“, „Каков примитивизам“, „Зошто некој би го направил тоа“, „Те сакав до овој момент“, „Одвратно“, се дел од коментарите наТикТок.

@nucci.nucci Čekam 14.02. 👀🤤 #očigladne ♬ original sound – NUCCI

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....