25.8 C
Скопје
09:49 - 24 јуни, 2024

Луна ја покажа семејната идила: Вака Миљковиќ го поминуваат времето по скандалот со соседите

Луна Ѓогани покажа каква атмосфера владее во нивниот дом неколку дена по скандалот во кој се најде нејзиниот сопруг Марко Миљковиќ поради конфликт со соседите.

Додека нејзиниот сопруг беше во притвор поради конфликт со соседите, Луна Ѓогани ги избегнуваше медиумите и не се огласуваше. Таа за првпат се огласи со фотографија од семејниот дом пред два дена, по ослободувањето на нејзиниот сопруг.

Луна сега објави нова фотографија на својот инстаграм-профил и ја покажа атмосферата во нивниот семеен дом. На сликата се нивните ќерки Миа и Лана, а постарата Миа се гушка и бакнува со помалата сестра. Подоцна Луна објави и видео на кое Миа се радува на фустаните кои ги добила.

За потсетување, Марко Миљковиќ влезе во конфликт со соседот, по што од својата тераса фрли дури 60 пилешки јајца. Полицијата набрзо реагирала, а јутјуберот бил одведен во Ургентниот центар, а потоа одведен и во психијатриската болница „Лаза Лазаревиќ“, каде бил задржан 48 часа.

Слични објави

Астропрогноза за понеденик, 24 јуни: За биковите профит, стрелците ќе излезат од зоната на удобност

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо
Се вчитува....