4.8 C
Скопје
03:04 - 4 март, 2024

„Искористи некој за една ноќ и роди си дете“: Рада Манојловиќ откри какви совети добива од колешките

Рада Манојловиќ

Српската пејачак Рада Манојловиќ изминатата година ќе ја памети по раскинувањето на врската со поранешното момче Харис Берковиќ, но и по раскинувањето на соработката со менаџерот со кој соработуваше од времето во Гранд.

Додека гостуваше во едно божиќно шоу, пејачката сега откри дека има голем проблем да го најде вистинскиот партнер.

Таа истакна и дека колегите ја советуваат да роди дете со момче со кое би поминала една вечер. Сепак, тоа не ѝ се допаднало како предлог.

„Јас сум романтична личност. Другите колеги есто ме советуваат да имам дете, дури и со било кој: Нека биде за една вечер, искористи го, само да родиш дете“, изјави пејачката и додаде:

„Никогаш не би го направила тоа и тоа не е добар совет. Ниту за мене, ниту детето кое ќе се роди. Не го замислував така. Сакам да биде од љубов, така и детето ќе биде среќно. Никогаш не би била вистински среќна ако добијам дете на тој начин“.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....