34.8 C
Скопје
20:20 - 15 јули, 2024

(Фото) „Те сакам бебо“: Нина Ѓогани објави фотографија со момчето кое е во затвор

Српската старлета Нина Ѓогани сподели фотографии со своето момче, додека тој се уште бил на слобода, на кои позираат во кревет.

Дечкото ѝ е без облека во горниот дел од телото, потпрен на рамото на Ѓогани, а таа му ги сокри лицето со емотикон во форма на срце.

„Душо, многу те сакам“, напиша таа кратко.

Да потсетиме, Нина неодамна беше фатена како го посетува своето момче во затвор, а потоа проговори на оваа тема.

„Не би сакала да зборувам премногу за тоа. Нема ни да лажам – ме фотографираа таму каде што ме фотографираа… Се чувствувам виновна што ме фотографираа таму затоа што, едноставно, ме боли што таму мора да не сликаат“, изјави таа за српските медиуми.

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....