34.8 C
Скопје
20:26 - 15 јули, 2024

(Фото) Тамара Тодевска со саканиот на одмор во Грција: Семејни прегратки и уживање на плажа!

Македонската пејачка Тамара Тодевска ги искористи топлите јунски денови да замине на одмор со ќерката Хана, синот Дарен, партнерот Лука и сестра ѝ Тијана Дапчевиќ.

Тие го избраа познатото туристичко место Полихрон, кое е еден од најчестите избори на Македонците кои летуваат во Грција.

Авантура во автомобил, семејни прегратки во базен, уживање на душек во море и опуштање со коктел во рака се само дел од активностите кои ги практикувале тие.

Фото: Инстаграм/Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/Тамара Тодевска

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....