6.8 C
Скопје
05:49 - 4 март, 2024

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Српската пејачка Наташа Беквалац очигледно ужива во новогодишната магија овој период со своите деца. Имено, нејзината ќерка Хана на својот инстаграм-профил објави фотографија од семејниот дом и покажа како ја накитиле елката.

Тие напорно се подготвуваат за претстојните празници, а оваа година елката ја накитија на сосема поинаков начин, без украси.

Од фотографијата може да се забележи дека нивната елка е од подот до таванот, а на неа ставиле само златни конци кои ја украсиле целата елка, па на крајот се покажало совршено.

Очигледно е дека пејачката годинава максимално се потрудила да внесе празнична магија во својот дом, па претстојните денови ќе ужива со своите најблиски.

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....