ФОТО: Лејди Гага „полета“ накај дома со својот црвен фустан

Поп – ѕвездата Лејди Гага, која вчера ја отпеа американската химна на претседателската инаугурација, го напушти Вашингтон заедно со својот прекрасен црвен фустан.

Profimedia
Profimedia

Папараците успеаја да ја фотографираат пријателката на Бајден која со приватен авион се врати во Малибу.

Profimedia
Profimedia

Лејди Гаги беше придружувана од нејзиното момче, претприемачот Мајк Полански, кој беше облечен лежерно во шорцеви и влечки.

Слични објави

Овие хороскопски знаци најмногу ги „манијачат“ бившите на социјалните мрежи

Igor

Бекамови се подготвуваат за луксузна свадба, а Викторија изненади со новата фотографија (ФОТО)

Еспресо

Мишел Обама повторно воодушеви – Овој пат со нејзината природна коса (ФОТО)

Igor

ИСТОРИЈА: Македонија оди на Европско првенство!

V. T.

Е, ова е газда: Погледнете што ќе направи Ед Ширан за своите вработени за време на пандемијата! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПОЧНУВА СЕЗОНАТА НА ЛАВОТ: Периодов ќе им донесе среќа на ОВИЕ хороскопски знаци

Igor

Остави Коментар

15 + 7 =

Слични објави

Се роди Марко! Лазаров доби уште еден син!

Igor

Модните комбинации на Меган Маркл кои Британците се уште не можат да ѝ ги простат! (ФОТО)

Еспресо

ПОИНАКУ ГО ГЛЕДААТ СВЕТОТ: Овие хороскопски знаци имаат најсилно шесто сетило

Igor

Како Jозеф Пилатес ги осмислил совршените вежби за зајакнување на телото

Еспресо

Славниот актер постојано глуми татко, а својата ќерка не сака ниту да ја запознае

Igor

ФОТО | Нина Бадриќ во црвен костим за капење: Одлично изгледа, но дали ќе открие каде патува!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian