24.8 C
Скопје
08:59 - 13 јуни, 2024

(Фото) Јована Јеремиќ се соблече: Ужива покрај базен, а сите го коментираат нејзиното тело

Српската водителка Јована Јеремиќ многу води сметка за својот физички изглед, кој неодамна го доведе до совршенство со помош на храна и тренинзи.

Јована повеќепати истакна дека тренира, а често објавува и видеа од салите за вежбање. Неодамна зборуваше и за килограмите, а истакна дека ја достигнала посакуваната тежина.

Сега таа се соблече и го покажа своето извежбано тело во бикини покрај базенот во својата вила.

Јована позирала додека седела на фотелја, а кадарот одоздола едноставно заинтригирал многумина… Таа со краток опис објаснила што е природно на неа.

– Една утринска. Онака, спонтано. Ова е само почеток. Совршено тело. Јас сум еден сериозен експеримент на сите млади да им докажам дека природната убавина е она што е секси. На мене сè е природно – напишала таа.

Во коментарите подолу добила мноштво комплименти: „Топ“, „Бомба“, „Џебна бомба“, „Супер си“…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)


Инаку, Јована неодамна се всели во луксузна куќа на Грочка, која ќе се вика „Вила Јована“, а која ја доби на подарок од своето момче, бизнисменот Драган Станковиќ.

 

Слични објави

Денес е Спасовден, најсреќниот ден: Што (не)треба да правите на Вознесението Господово

еспресо

(Видео) Кевин Спејси низ солзи изјави дека останал без пари и куќа: „Не сум сигурен каде ќе живеам сега“

еспресо

Викенд среќници: На три хороскопски знаци овој викенд ќе им пораснат крилја

еспресо

Јована Јеремиќ за пропаднаиот брак и новата љубов: „Гатачката сè ми погоди, ролекс, автомобил, вила…“

еспресо

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо
Се вчитува....