Џастин Тимберејк потврди дека со неговата сопруга станале родители по втор пат

Странските медиуми веќе подолго време шпекулираа дека Џастин Тимберлејк и неговата сопруга, актерката Џесика Бил во 2020 година повторно станале родители. Овојпат, шпекулациите беа точни.

Џесика Бил и Џастин Тимберлејк го поздравиле доаѓањето на свет на својот втор син во јули, 2020 година. За бременоста на Бил речиси никој не знаеше, имајќи предвид дека тие заедно со нивниот петгодишен син Силас изминатава година постојано биле во нивниот дом во Монтана, каде Бил и се породила, пишува „Дејли Мејл“.

Instagram
Instagram

Џастин не само што потврди дека тој и неговата сопруга, всушност, добиле син, тој го откри и името за време на интервјуот со Елен Деџенерис: Финиас!

Тој е прекрасен и е толку сладок… и, никој не може да спие“, се пошегува Тимберлејк.

Воодушевени сме и не можеме да бидеме посреќни“, изјави тој.

Ова беше прв пат Тимберлејк официјално да ги потврди сите шпекулации и да проговори за новиот член на нивото семејство.

Instagram
Instagram

Неговите обожаватели и пријатели се пресреќни од оваа вест и едвај чекаат да го видат вториот син на Тимберлејк.

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

ПЕЧАТ 2019: Да имаше награда за селфи-премиер, Зоран Заев ќе го освоеше првото место! (ФОТО)

Васко Спасоски

Изненадување во продолжението: Џејмс Бонд дознава дека добил ќерка и се бори против пандемија

Еспресо

ФОТО: Кејт Мидлтон и принцот Вилијам ја објавија фотографијата од божиќната честитка – Сите ги освои палавата насмевка на принцот Луис

Еспресо

Ја прашаа Камила Паркер дали ќе и недостасуваат Меган и Хари: Одговорот боли! (ВИДЕО)

Еспресо

„Скопје убави нозе те газат“: Модна писта или пешачки, по оваа црнокоса девојка сите „фрлија“ поглед (ФОТО)

Igor

Здраво, Роберт Де Ниро сака да ви каже нешто! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

два × четири =

Слични објави

НА ИНСТАГРАМ УБАВИЦА, а во живо на ТВ гледачите ПОДЗИНАЛЕ во неверување (ФОТО)

Igor

Храна што не треба да ја греете откако еднаш е зготвена

Igor

Беше НАЈУБАВОТО ДЕВОЈЧЕ во светот – Сега е уште ПОУБАВА, а има и дечко (ФОТО)

Igor

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Васко Спасоски

ТЕОРИИ НА ЗАГОВОР: Бијонсе е постара од што се претставува, а ОВАА пејачка ѝ е ќерка…

Igor

Актерката била уапсена бидејќи правела „корона-забава“ за роденденот на сопругот!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian