Теории за „Сексот и градот“: Дали „Ѕверката“ ќе умре во новата сезона?

Обожавателите на култната серија веруваат дека Ѕверката ќе умре во новата седма сезона, а ѕвездата на серијата Сара Џесика Паркер реагираше за оваа теорија.

Нагаѓањата за смртта на ликот, кој го глуми Крис Нот, почнаа пред неколку години, откако Џејмс Ендру Милер, водителот на поткастот „Ориџинс“ , изјави дека Ѕверка треба да умре ако се снима трето продолжение на филмот „Сексот и градот“.

Откако Сара Џесика Паркер пред неколку дена го објави кусиот трејлер за седмата сезона, обожавателите почнаа да се распрашуваат за судбината на Ѕверка во новите епизоди.

Profimedia

Ова е лудо. Ќе се вратат моите омилени девојки. Но, чекајте, што е со Ѕверка?“ – напиша еден следбеник, а Паркер итро му одговори: „Почекај и види“.

Што се однесува за тврдењето дека Ѕверка требало да биде убиен во третото продолжение на филмот, Нот ја негираше таа приказна, велејќи дека тоа е лага и дека неговиот лик не требало да умре.

Но, корисниците на Твитер и понатаму делат разни теории за серијата, која почнува да се снима напролет.

„Толку шпекулации! Дали Ѕверка е мртов? А Саманта?“, „Ако е Ѕверка мртов или тој и Кери се разведени, само ќе се правам дека серијата никогаш не постоела“ – пишуваат обожавателите.

Profimedia

Слични објави

Што ли ќе каже Брена: Нејзината снашка во провокативна долна облека на Инстаграм (ФОТО)

Васко Спасоски

Запознајте ги трите Aлбанки кои играат во порно филмови (ФОТО)

Igor

Гоца Тржан ги разнежни мајките со емотивна порака упатена за нејзината ќерка! (ФОТО)

Igor

Дали ова ќе биде најстрашниот хорор филм за 2020 година? (ВИДЕО)

Еспресо

ФОТО | Ова е братот на Лепа Брена: Погледнете како изгледа Фарук

Милена Ризовска

Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Igor

Остави Коментар

шест + 16 =

Слични објави

Хуманоста во прв план: Иако имаат милиони, овие ѕвезди обожаваат да им помагаат на другите

Еспресо

Ова се ЧЕВЛИТЕ кои наскоро ќе ги преплават градските улици, но сите не се воодушевени со овој тренд (ФОТО)

Igor

„Километри“ на Лозано украдена од косовски пејач – се натпреварувал на фестивал! (ВИДЕО)

Igor

Мајли Сајрус за четири месеци само двапати ја измила косата!

Еспресо

Филмски фестивал во Венеција: НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ ѕвезди кои досега се прошетаа по црвениот тепих (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Раперката Карди Би направи роденденска забава која може да се опише како – порно забава! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian