Били Ајлиш повторно ја отвори најпопуларната дебата од 2015 година: Која боја се патиките? (ФОТО)

Тинејџерската ѕвезда Били Ајлиш објави неколку фотографии од своите нови патики, а потоа се воодушеви затоа што луѓето не можат да откријат кои се всушност боите- бебешко розова или светло зелена?

Малкумина не се сеќаваат на бизарната дебата од 2015 година, која беше иницирана од двобоен фустан со детали од тантела, бидејќи корисниците на социјалните мрежи не можеа да се договорат за бојата на фустанот. Сега се случи слична работа.

Како што открила уметничката, нејзиниот татко сметал дека патиките се розеви и бели, но се покажало дека боите се нане и бело, што изненади многумина. Од друга страна, Били беше шокирана што толку многу луѓе не ја видоа вистинската боја на патиките.

„Не сум сигурна што ти е, но од каде ти идеја дека патиките ми се розеви?“, Напиша таа на Инстаграм споделувајќи фотографија од патиките од страницата, на која јасно пишува дека тие се светло зелени.

Слични објави

МАМА МИА! Дали е ова најзгодната мајка во светот? (ФОТО)

Igor

Прв Велигден без тато Коби, да плачете од милина и тага поради овие сцени во домот на семејството Брајант (ВИДЕО)

Еспресо

Бел фустан со ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ: Водителката на „Задруга 3“ ги остави сите без текст (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за среда, 11 март: Раковите ги очекуваат позитивни промени на работа, Водолиите се пред почеток на нова врска!

Еспресо

Игор Карачиќ на гости во Дојран, а Жељко Самарџиќ му напиша: Рај на земјата, уживај пријателе! (ФОТО)

Васко Спасоски

Анџелина Џоли меѓу двата брака се забавуваше со жена со која за малку не се омажи, погледнете како изгледа таа денес (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

15 − четири =

Слични објави

Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)

Igor

Са­ла­та со ориз и фе­та си­рење (РЕЦЕПТ)

Igor

Ќе ве полазат морници од емоција: Мајка и син од Австралија ја пеат „Мајко“ на Лозано! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Славниот Чендлер од „Пријатели“ во очајно издание, едвај дишеше и стоеше (ФОТО)

Еспресо

Задникот преголем за фармерките на Јелена Карлеуша! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пејачката со прекрасно видео го откри полот на бебето! Конфетите се разлетаа, а таа скокаше од среќа (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian