35.8 C
Скопје
19:52 - 15 јули, 2024

Александра Шијакоска е прекрасна трудница: „Господ знаеше колку си им потребно на нашите срца…“

Александра Шијакоска Весели, една од најследените Македонки на социјалните мрежи, неодамна сподели дека е бремена и дека го очекува првото дете со сопругот Едмонд.

Таа ја откри убавата вест со емотивно видео, составено од повеќе романтични моменти со нејзиниот сакан.

„Некогаш далечен и недостижен сон, денес реалност…“, напиша таа во описот на видеото.

Сега таа сподели нови фотографии од истата фотосесија, на која среќно позира со својот труднички стомак.

„Господ знаеше колку си им потребно на нашите срца…“, стои во краткиот опис на фотографиите.

Фото: Инстаграм/Александра Шијакоска
Фото: Инстаграм/Александра Шијакоска
Фото: Инстаграм/Александра Шијакоска
Фото: Инстаграм/Александра Шијакоска

Слични објави

ФОТО | „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....