33.8 C
Скопје
14:37 - 24 јуни, 2024

Во 2023 ќе бидат магнети за среќа: Три хороскопски знаци кои ќе се ослободат од НЕГАТИВНИТЕ ЛУЃЕ до крајот на годинава!

2023 ќе ја почнат пресреќни и со чиста листа!

Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои во 2023 година ќе влзеат откако ги шкртнале сите негативни луѓе од минатото, и отворени со срцата и душите ќе привлечат голема и убава иднина.

Вага
До крајот на 2022 година, Вагите ќе ги променат своите ставови за некои работи, дури и за оние кои им биле основни – односно за кои мислеле дека им се многу важни (меѓу нив и пријатели!). Сепак, истовремено, ќе мора да го преиспитаат своето однесување,  бидејќи не се сами на овој свет и сепак ќе мора да се сложуваат со луѓето. Ако не можете сами да се справите со ова, тогаш астролозите ве советуваат да побарате помош од специјалисти. Ако се исчистите од негативностите на годинава, ќе бидете магнет за среќа во 2023! Но не заборавајте, за тоа ви треба храброст и „хируршки нож“.

Лав
Лавовите конечно ќе успеат да го прекинат кругот во кој се наоѓаат долго време и не се чувствуваат среќни. Според експертите, треба да побарате поддршка од најблиските за да ја поминете оваа фаза и да започнете нов живот. Ќе успеете ако не погледнете веќе назад. Запомнете дека само најдоброто ве чека напред!

Јарец
Во 2023 година, Јарците ќе можат сосема да се откажат од минатите незадоволства. Паралелно ќе се занимавате со работа која ќе ви донесе многу добри приходи. Постои можност да заминете во странство, а со тоа да го започнете вашиот живот со чиста листа. Згора на тоа, магнетски ќе привлечете нова личност во животот со која ќе чувствувате вистинска среќа.

Хороскоп за НОЕМВРИ 2022: Среќен месец за Раковите и Шкорпиите, убави изненадувања за Вагите, триумф за Рибите…

Слични објави

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо

Астропрогноза за понеденик, 24 јуни: За биковите профит, стрелците ќе излезат од зоната на удобност

еспресо
Се вчитува....