21.8 C
Скопје
18:21 - 23 мај, 2024

(Видео) „Ви благодарам што сте дел од мојот живот!“: Каролина го прослави роденденот со сопругот и најблиските

Македонската поп ѕвезда Каролина Гочева вчера, на 28 април, го прослави роденденот со најблиските, кои ѝ приредиле изненадување.

Каролина денеска на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм објави кратко видео на кое дува свеќа на парче роденденска торта, со песната која се слуша во позадина „Среќен роденден“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)


„Фала другари мои што сте дел од мојот живот, фала и на сите кои ми пишавте и посакавте убави желби. Со секоја година сè повеќе си ги сакам родендените! Cheers до следната“, напиша расположената, но и трогната до солзи Каролина покрај краткото видео.

Роденденската прослава на Каролина ја долови и нејзината долгогодишна соработничка и пријателка, Цаци Паковска со видео на Инстаграм. На видеото се гледа и сопругот на Каролина, Михаил.

Инаку, Каролина и Михаил Корубин неодамна беа на Биеналето во Венеција.

(Фото) Македонката Татјана Јанушева блесна на престижна модна ревија во Франција

 

 

 

Слични објави

Александра Пријовиќ го распродаде „забранетиот“ концерт во Задар: Се гледаме наскоро, едвај чекам

Еспресо

Јелена Ѓоковиќ им се обрати на децата на Никола Роквиќ: Го поддржа пејачот и донираше пари

Еспресо

(Фото) Деми Мур импресионираше во Кан: Заносна фигура во жолт секси фустан

еспресо

„Долго бевме пар“: Тајчи откри кој хрватски актер го сакала во деновите на најголема слава

Еспресо

Јована Јеремиќ откри колку заработува: Водителката ја зема оваа вртоглава фигура за само еден час

Еспресо

„Не сум ѝ поранешен сопруг на Драгана Мирковиќ“: Тони Бијелиќ шокираше со изјавата за разводот

Еспресо
Се вчитува....