02:51 - 23 јуни, 2024

(Видео) Јована Јеремиќ доживеа незгода среде интервју: На водителката ѝ влезе мува во устата

Водителката Јована Јеремиќ каде и да се појави привлекува внимание, а така беше и овој пат кога отиде да ја изврши својата граѓанска должност за изборите.

По гласањето Јована даваше изјава за локалните медиуми кога се случи несекојдневен инцидент. Имено, на водителката ѝ влета мува во устата, што предизвика смеа кај присутните. Јована веднаш ја исплука мувата и се насмеа, а овој момент предизвика бројни реакции на социјалните мрежи.

Откако се случи овој необичен инцидент, на социјалните мрежи се прошири видео. Видеото од овој настан привлече големо внимание и доби голем број прегледи и коментари.

„Ќе се задушам“, „Вистински ли е ова?“, „Смешно е“, „Победа на годината“, беа дел од коментарите.

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....