26.8 C
Скопје
13:58 - 14 април, 2024

(Видео) Хари Стајлс го прекина концертот за бремена обожавателка да оди во тоалет

Популарниот англиски пејач и текстописец Хари Стајлс овој пат направи одличен гест, кога го паузираше концертот за да може неговата бремена обожавателка да оди во тоалет.

Сето тоа се случи во вторникот, на 20 јуни, на стадионот „Принципатити“ во Кардиф, на особено забавниот концерт „Love on Tour“, за време на кој тој флертуваше со многу среќна девојка од публиката.

Сепак, поранешниот срцекршач на One Direction не само што ги стопи срцата со својата дрска насмевка, тој докажа дека е џентлмен така што ја паузираше целата своја свирка само за да пушти обожавателка во тоалетот.

@daydreamingnic Harry talking to a pregnant fan Sian about naming her baby and encouraging her to go pee. #harrystyles #loveontour #loveontour2023 #concert ♬ original sound – nicola 🍒


Станува збор за Сиан која има 29 години и која на концертот беше со својот партнер Елиот.

Идната мајка сакаше Хари да го даде името на нејзиното бебе, но таа доби повеќе отколку што се пазареше кога тој сфати дека треба да оди во тоалет.

– Мислам дека сите се согласуваме дека е важно Сиан да си замине некое време, нели? – рече тој и ги воодушеви присутните.

Слични објави

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Се вчитува....