36.8 C
Скопје
19:06 - 15 јули, 2024

Српската старлета претепана од поранешниот дечко: Од ударите има хематом на главата

Српската старлета Тамара Ѓуриќ (35) денеска пријавила во полиција дека поранешното момче М.Ѓ. (36) ја нападнал и ја претепал во луксузна белградска населба, каде што живее, јавуваат српските медиуми.

Полицијата била на лице место и зела изјава од Тамара Ѓуриќ, пренесуваат медиумите.

– Старлетата изјавила дека се скарала со нејзиното поранешно момче, а тој потоа ја удрил со глава по челото, а потоа продолжил да ја клоца по телото – открил соговорникот на тамошните медиуми.

Според него, Тамара Ѓуриќ изјавила и дека од ударот имала хематом на главата. Како што продолжуваат да пишуваат медиумите, Тамара се откажала од тужба откако го пријавила за напад.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....