3.8 C
Скопје
17:56 - 5 декември, 2023

Познатиот српски јутјубер излажа дека е претепан: Објави вознемирувачка фотографија, а сега се огласи

Српскиот јутјубер Данило Бадњар, попознат како Чода, неодамна предизвика општа врева на социјалните мрежи, кога сподели вознемирувачка фотографија, со која ги извести своите бројни следбеници дека бил нападнат на улица.

Тој на своите следбеници на споменатата социјална мрежа им откри дека бил нападнат на улица, и дека насилниците му пришле одзади и дека поради инцидентот морал да оди во Ургентен центар, а сега во живо на Јутјуб кажа дека „ тоа била шега што е сфатена сериозно“.

„Имав проблем со усната, проблем со плунковната жлезда. Имав рана, секој што ги гледаше емисиите во живо знае дека претходно ги имав овие проблеми. Отидов на забар да видам што е проблемот, мислев дека е афти, дека сум со некоја гадна риба, а таа ми рече дека сум ја каснал плунковната жлезда. Стоматологот ме пресече, а јас од шала напишав ‘П*чки, ме нападнаа позади грб’ и не мислев дека луѓето ќе го сфатат тоа сериозно“, рекол Чода.

Инаку, Чода е еден од најследените Срби на платформата Јутјуб, каде има повеќе од еден милион претплатници.

Слични објави

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо

Почина поранешниот клавијатурист на „Бијело дугме“ Владо Правдиќ

Еспресо

Почина позната порно-ѕвезда: Спиела со повеќе од 80.000 мажи, дечкото ѝ починал пред две недели

Еспресо

(Фото) Шокантно ослабната! Опра Винфри конечно ги победи килограмите: Неверојатно витка во тесен фустан ги освои сите аплаузи

Еспресо
Се вчитува....