Кејти Пери го намачка Орландо Блум со шлаг и на необичен начин го откри полот на бебето

Кеjти Пери и Орландо Блум очекуваат принова, а пејачката на нејзиниот инстаграм-профил на необичен начин го откри полот на бебето.

Парот го следи трендот кој веќе некое време владее меѓу познатите, при што преку торта се открива полот на детето.

Орландо е намачкан со розев шлаг, а тоа значи дека бебето ќе биде женско.

„Девојче е“, напиша Кејти Пери под фотографијата на која нејзиниот вереник позиранамачкан со розев шлаг.

 

View this post on Instagram

💕 it’s a girl 💕

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Слични објави

Пропадна и вториот брак! Се разведува фолкерката Сани! (ФОТО)

Igor

Карла Бруни јавно се извини за своето непромислено однесување во врска со коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо

Брз рецепт за плескавички од компири (РЕЦЕПТ)

Еспресо

Перверзно скапо: Кајли и Крис се сликаа во приватниот авион и се пофалија со торби од 280.000 евра (ФОТО)

Igor

Дејвид Ковердејл во свој стил: Објави песна „Coronavirus blues“, па му испрати „важна“ порака на вирусот! (ВИДЕО)

Еспресо

Била 5 месеци во кома по породувањето: Северина со трогателни зборови го расплака регионот

Igor

Остави Коментар

2 × 1 =

Слични објави

Тамара Тодевска меѓу шесте силни жени од регионот кои прават промени

Еспресо

Николина Пишек дава совети за брза фризура во самоизолација

Еспресо

ЈА ПРЕКИНАА ПАРНИЦАТА: Популарниот пар останува во брак?

Igor

Задолжително мора да го пробате нивниот вкус – Мафини со боровинки и банана (РЕЦЕПТ)

Еспресо

Драстичен „рез“ на Моника Белучи: Кратка фризура за која само малку жени се одлучуваат (ФОТО)

Igor

Влатко Стефановски го заврши првиот самостоен проект, Бајага го објави албумот „Са друге стране јастука“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо