1.8 C
Скопје
03:58 - 21 февруари, 2024

(Фото) Луксуз и уживање во Тајланд: Северина се одмара во вила на дрво за 10.000 евра

Северина неодамна се најде во центарот на скандал кога на новогодишната ноќ во Котор им порача на своите фанови да ја „чуваат Црна Гора“, што предизвика лавина негативни реакции кај локалната јавност и медиумите.

По неколкуте огласувања на оваа тема и божиќните честитки до православните верници, хрватската пејачка ги спакува куферите и со пријателите отпатува за Тајланд каде ќе престојува десет дена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Како што дознава српски „Курир“, Северина не ги штедела парите за одмор, па со пријателите ужива во една од најлуксузните тајландски вили, која се наоѓа на дрво, на една од најубавите плажи на островот Ко Јао Ноу. Ноќевање со појадок во овие вили моментално чини околу 900 евра, што значи дека пејачката потрошила речиси 10.000 евра за десетдневен одмор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Една од овие вили има дури 100 метри квадратни и се состои од една спална соба, дневна и голема бања. Во склоп на овој комплекс има и огромен приватен базен со прекрасен поглед, во кој Северина веќе позирала за Инстаграм. Покрај сликите од базен, таа со своите следбеници сподели и неколку фотографии од плажа и со слонови од кои е воодушевена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Слични објави

Анабела и Луна за кавгата со Весна и Ѓоле Ѓогани: Нема потреба да се смириме, тие се големи моралисти

Еспресо

„Не ме прашувајте за Пријовиќ“: Хит одговор на градоначалникот на Сплит

еспресо

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо
Се вчитува....