18.8 C
Скопје
09:01 - 26 септември, 2023

(Фото) Ивана Нол во најпровокативно издание досега: „Не свртувај се…“

Навикнати сме на хрватската убавица Ивана Нол во разни провокативни изданија, но овојпат таа се надмина себеси позирајќи во провактивна долна облека.

Хрватската секс-бомба престојува на Миконос каде направи неколку промотивни фотосесии.

Секако, задникот и градите се во преден план, а на една од фотографиите вниманието го привлекува тангата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Во вакво издание, се разбира, по неа многумина ќе се свртат, но Ивана им порачува преку фотосесијата – „Не свртувај се“.

Слични објави

Неделен финансиски хороскоп: Нови можности за Биковите, убава понуда за Стрелците, парични промени за Водолиите…

Еспресо

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо
Се вчитува....