18.8 C
Скопје
08:52 - 26 септември, 2023

(Фото) Џенифер Лопез во суперсекси издание во „каубој“ стил: Го „украде“ вниманието на ревијата на Ралф Лорен

Актерката и се придружи на Кара Делевињ за време на модната недела во Њујорк.

54-годишната американска пејачка и актерка Џенифер Лопез се појави во јавност во проѕирен фустан. Таа им се придружи на глумицата Габриел Унион и моделката Кара Делевињ на модната ревија на Ралф Лорен за колекцијата пролет/лето 2024 година, во Њујорк.

Џеј Ло го „украде“ вниманието облечена во слоевит свилен проѕирен фустан со метални детали. Горниот дел од комплетот беше само делумно закопчан, акцентирајќи го сребрениот ѓердан што го покриваше поголемиот дел од нејзините гради.

Околу нејзиниот фустан беше обвиткан кафеав ремен со голема сребрена тока.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @glamfendi

Сопругата на Бен Афлек во раката носеше мала чантичка во крем нијанса. Нејзината долга коса беше стилизирана во нежни кадрици.

Лопез на модната ревија се појави без нејзиниот сопруг, оскаровецот Бен Афлек, со кој се омажи во летото 2022 година.

 

Слични објави

Неделен финансиски хороскоп: Нови можности за Биковите, убава понуда за Стрелците, парични промени за Водолиите…

Еспресо

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо
Се вчитува....