-3.2 C
Скопје
00:31 - 9 февруари, 2023

(Фото) Дали ѝ е Ди Каприо следна цел? Хрватката Ивана Нол која се прослави со секси стилот во Катар, сега цели на холивудски глумци: Еве кој ја собрал во автомобилот

Светските медиуми вчера објавија дека неколку познати личности биле на забавата на Леонардо ди Каприо во ресторанот Papi Steak во Мајами Бич, Флорида.

На забавата присуствувале и актерот Џејми Фокс и Едвард Енинфул, главниот уредник на Vogue, како и ете – хрватската навивачка на СП, Ивана Нол, покрај бројните познати модели гладнички за слава.

И така американските папараци ја снимиле „нашата“ Ивана како го напушта ресторанот благодарение на тоа што е меѓу  „најжешките обожаватели на фудбалерите“ во друштво на сосема неспортски тип, Џејми Фокс, актер познат по улоги во бројни холивудски филмови.

Е сега што понатаму следувало – имало ли нешто повеќе или само се провозила до дома?

Во секој случај, судејќи по насмевките, јасно е дека Ивана одлично се забавува – заблежаа папараците.

принтскрин

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....