18.8 C
Скопје
16:17 - 20 април, 2024

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Младата музичка ѕвезда Александра Пријовиќ по пет спектакуларни концерти во Осиек реши да прослави голем успех со својот сопруг Филип Живојиновиќ.

Имено, Александра Пријовиќ заедно со сопругот и Нучи била во популарен клуб, каде уживала во музика, цигара и чашка алкохол.

Доброто расположение се гледа од фотографиите кои беа објавени на социјалните мрежи, а хаосот се случил кога во клубот се пуштила нејзината песна „Психо“.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....