16.8 C
Скопје
23:36 - 19 мај, 2024

Ознака : твотер

ЕспресоСлајдер

Илон Маск планира да отпушти 75 отсто од вработените ако го преземе Твитер? „Таков потег би го уназадил Твитер со години“

Еспресо
Илон Маск ќе отпушти 75 отсто од вработените во Твитер ако ја преземе социјалната мрежа, објави синоќа Вашингтон пост. Еден од најбогатите луѓе во светот...