14.8 C
Скопје
06:24 - 22 мај, 2024

Ознака : летно сметање

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Не заборавајте: Стрелките на часовникот вечерва се поместуваат час понапред 

Еспресо
Летното сметање на времето започнува последната недела во март во 02:00 часот. Летното сметање на времето ќе започне вечерва со поместување на часовниците за еден...