23.8 C
Скопје
14:31 - 30 мај, 2024

Ознака : Лесковац

Наши ФациСлајдерСцена

Во Лесковац покрената кампања за собирање „хонорар“ за Јелена Карлеуша да НЕ ПЕЕ на нивниот фетсивал

Еспресо
Градоначалникот на Лесковац, Горан Цветановиќ, најави дека 32-та Роштиљијада ќе ја отвори пејачката Јелена Карлеуша, чиј настап ќе чини 20.000 евра. Голем број жители на...