36.8 C
Скопје
18:16 - 18 јуни, 2024

Ознака : Јулија Јефимова

СветСлајдерСцена

Вирално видео: Шесткратната светска шампионка во пливање, освен во базен, вежба и дома, ама на суво

Еспресо
Шесткратната светска шампионка во пливање, Јулија Јефимова, освен во базен, вежба и дома, ама на суво. Видеото кое го прикажува нејзиниот секојдневен тренинг привлече големо...