Ознака : исмејување

Ви Препорачуваме

Момчињата бегаат од неа поради џиновските веѓи, а девојките ја исмејуваат: Погледнете ја како изгледа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Сара Мари Голдсмит од Данска (18) има доста поинакви веѓи од тоа што сме навикнати да гледаме. Таа кажала дека веѓите и растат секоја недела....