33.8 C
Скопје
18:56 - 22 јули, 2024

Ознака : „Градот ме тера да пеам“

БалканСлајдерСцена

Ниплпипл, Луфтанза, Хајка, Кантон6 и најпознатите скопски диџеи на фестивалот „Градот ме тера да пеам“

Ј.К.Д
Утревечер (сабота), со почеток во 21 часот, во МКЦ ќе се одржи 12то издание на ПМГ Рекордингс фестивал со наслов „Градот ме тера да пеам“. Со квалитетна музучка...