17.8 C
Скопје
06:08 - 13 јуни, 2024

Ознака : дина јашари

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

Разговор со Дина Јашари: Меѓу младите уметници постои југословенски дух

Лукас Поматски
Во музичката кариера почнала сама, најголем предизвик ѝ бил тоа што немала финансии за да вложи во процесот наречен правење песна, вклучително и видео запис....