20.8 C
Скопје
02:17 - 18 јуни, 2024

Ознака : де каприо

СветСлајдерСцена

(Фото) Ирина Шајк и Леонардо ди Каприо пак „уловени“ во пар: Само 24 часа по првите фотки од ѕвездената двојка, заедно на нов настан

Еспресо
Помалку од 24 часа откако беа забележани на забавата на Коачела, Леонардо ди Каприо и Ирина Шајк се се уловени заедно по вторпат на настапот...