16.8 C
Скопје
14:46 - 27 февруари, 2024

Ознака : биби ајша

Животни ПриказниСлајдер

ФОТО: НАЈПОЗНАТАТА ЖРТВА НА ТАЛИБАНОТ: на 14 ѝ го отсекоа носот и ушите

М. Г.
Стравот е присутен кај сите, и можеби жените имаат најмногу причини за страв. Иако портпаролот на Талибанците Забихула Муџахид неодамна вети дека ќе ги почитува...