3.8 C
Скопје
19:50 - 5 декември, 2023

(Видео) Хрватка засвири флејта со половиот орган: Жирито на талент-шоуто фрапирани

Хрватската шоу програма „Суперталент“ успеа да го шокира целиот регион за време на претходната емисија, кога на сцената се појави извесна Беатрис Меквеј, која инаку е асистентка на хирургија, а во емисијата го покажа својот крајно бизарен талент.

Имено, Беатрис, која се занимава со циркуски вештини за забава, пред камерите се појави закопчана „до грло“, а потоа набрзина се соблече до есктравагантна долна облека и свиреше на флејта, но не со усните и прстите, туку со нејзините гениталии!

И додека жирито шокирано гледаше и слушаше, учесничката гордо покажуваше што може да направи со овој инструмент. Сепак, иако некои останаа воодушевени од нејзините вештини, Беатрис не се пласираше во следниот круг од натпреварувањето.

„Работа со прсти. Јас пораснав со гимнастика и понекогаш кога си во наопачка позиција тоа едноставно се случува. Си помислив – можеби ќе можам да ја искористам таа вештина и да претставам цела точка – објасни учесничката.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....