10.8 C
Скопје
08:43 - 27 февруари, 2024

Поранешното момче на Александра Младеновиќ доби забрана за влез во Србија!

Пејачката Александра Младеновиќ синоќа поради закани го пријавила во полиција своето поранешно момче со кое, според неа, била два месеци во врска. Како што тој наведе сега, една година му е забранет влез во Србија.

Стефан денеска бил приведен во полиција, а по ослободувањето објавил фотографии со Александра, но и снимки, а потоа открил дека му е забранет влез во Србија.

Бидејќи Стефан е државјанин на Босна и Херцеговина, до 24 октомври 2024 година, нема да може да влезе во Србија.

Заедно со ова, тој накратко напиша: „Ти благодарам љубов“, а потоа набрзо ја избриша оваа објава.

Да потсетиме, како што е наведено, Стефан ѝ се заканувал на Александра дека ќе се самоубие, по што добил забрана за задржување во нејзина близина, која веднаш ја прекршил, бидејќи по предупредувањето отишол пред нејзиниот стан, поради што полицијата повторно го привела.

Александра претходно изјави дека би сакала тој да биде депортиран од Србија.

– Сакам да биде депортиран од Србија. Мислам дека не може да остане тука, не е пријавен, не знам што ќе правам кога ќе излезе, можеби ќе одам некаде. Не се чувствувам безбедно, би сакала да го однесат на лекување – рекла таа.

Соседите откриваат детали за скандалот на Александра Младеновиќ: Бившиот работел како жиголо, претел дека ќе се убие…

Слични објави

Ана Севиќ проговори за работата: „Себеси постојано се критикувам“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 27 февруари: Важни вести за Раковите, пари за Вагите

еспресо

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо
Се вчитува....