9.8 C
Скопје
23:30 - 26 февруари, 2024

Канје Вест ѝ понудил да ѝ плати силикони на Џулија Фокс: „Бев пион во неговите раце“

Актерката Фокс призна дека Вест ѝ понудил мамопластика додека играле карти.

Актерката Џулија Фокс, во својата книга со мемоари „Down the Drain“, се присети како раперот Канје Вест ѝ понудил да ѝ плати за зголемување на градите за време на нивната романса. Извадок од оваа исповед објави Гардијан.

Според Фокс, Вест почнал да зборува за мамопластика додека играле карти.

„Го поминавме денот играјќи Уно, игра каде што требаше да подвлечеме позитивни зборови во речникот. „Можеш да ги средиш градите ако сакаш, јас ќе платам за тоа“, рекол раперот, како што пишува актерката.

33-годишната ѕвезда ја одбила понудата. Покрај тоа, додаде таа, таа ја започнала својата романса со Вест во јануари 2022 година „со добри намери“.

„Влегов во романсата мислејќи дека може да успее и може да биде неверојатно и да отвори многу врати“, призна Фокс.

Вест и Фокс раскинаа еден месец откако започна нивната врска. Според актерката, таа станала пион за време на разводот на раперот од реалити телевизиската ѕвезда Ким Кардашијан.

 

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....