34.8 C
Скопје
20:06 - 15 јули, 2024

Јована Јеремиќ отворено за сајтовите за возрасни: „Секако се соблекуваш…“

Водителката Јована Јеремиќ беше целосно искрена кога се во прашање сајтовите за возрасни.

Огњен Амиџиќ ја покани Јована во својата емисија, а потоа и постави незгодно прашање поврзано со продажба на провокативни фотографии на сајт за возрасни.

Ја праша дали некогаш би го направила тоа:

– Никогаш, никогаш, тоа не се коси со моите ставови – рече Јована, а потоа додаде:

– За мене е почесно да снимиш филм за возрасни и да го објавиш на веб-страница за да се види, вака секако се соблекуваш и те гледаат. Огњене, јас сум ти софистициран тип на жена, ми се допаѓа се што е софистицирано, кога таквите работи се на друго ниво – искрена беше Јована, откривајќи која колешка ја смета за своја конкуренција.

– Веднаш ќе одговорам. Навистина немам конкуренција во работата – рече Јована, а потоа продолжи:

-Нема колешка од јавната сцена која има енергија на моја фреквенција. Ако се приклучиме на апарати, апаратот ќе го потврди тоа што го кажав. Навистина немам конкуренција. Вистина е, тие ја немаат таа фреквенција. Јас сум вонземјанин, не припаѓам на овој свет.

Исто така, атрактивната водителка призна дека многу ја цени Сања Маринковиќ:

– Кој ми се допаѓа, кој многу го ценам во мојата работа… Многу ја ценам Сања Маринковиќ, многу ја сакам и таа тоа го знае, почнав во нејзината емисија.

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....