20.8 C
Скопје
01:15 - 18 јуни, 2024

Харис Џиновиќ себеси се нарече папучар: „Мелина да има пари како мене, не би ги давала“

Пејачот Харис Џиновиќ на своето последно интервју за разводот со Мелина, зборуваше за својата ќерка Џина и синот Кан, нагласувајќи дека тие двајца многу пред него знаеле што се случува со нивната мајка.

Харис не крие колку е разочаран од поранешната сопруга и продолжува јавно да открива непознати детали.

-Тие тоа го знаеја многу пред мене. Додека Мелина беше во брак со мене, цел живот бев татко, домаќин, другар, пријател и доста е од мене, а да не зборувам за тоа што бев дарежлив и премногу широкоград. Госпоѓица Галиќ, а не Џиновиќ, еднаш рече: „Јас да заработувам и да имам пари како него, не би давала на секого!“, а тоа значи ниту мене, ниту на кое било дете – истакна Харис во емисијата „Ин3гантно“ .

– Според нејзините стандарди, дадов премногу. Јас сум единствениот тип, а во Сараево тоа значи папучар, кој дозволил се без граници, а не оди тоа така. Сега никому не давам совет бидејќи не работам во советувалиште. Ова се само мои искуства. Само велам дека се што е претерано е лошо – додаде Џиновиќ.

„Ако кучето изеде килограм шеќер, ќе добие шеќерна болест и ќе умре. Нема да застане додека не го спречи сопственикот. Да давате премногу е контрапродуктивно. Кај мене ништо не ми е тајна, дури ни како зборувам за ова со моите деца. Нејзино право е да не се огласува. Децата беа информирани за сè далеку пред мене – истакна пејачот.

– Дознав многу подоцна, бидејќи изневерениот сопруг секогаш последен дознава. Децата знаеја бидејќи одеа во град, се движеа. Не одам во град и не се движам. Одам на тениски терен, ќе седнам со моите пријатели и ќе се вратам дома. Тоа е тоа и ништо друго – заклучил Харис.

(Фото) Северина им посака среќа на македонските фудбалери, тие ѝ подарија дрес

Слични објави

(Фото) Брук Шилдс блесна на црвениот тепих на Тони Авардс: На нозете носеше папучки за на плажа порди операциите

еспресо

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

еспресо

„Мојот зет ми е омилен во репрезентацијата“: По Анастасија и Цеца Ражнатовиќ замина во Германија да ја бодри екипата на Србија

Еспресо

Прослава во домот на Огњен Амиџиќ! Мина објави фотографија со бебето, а со емотивни зборови јавно му се обрати на сопругот

Еспресо

Дарко Велковски и Тамара Чуприна повторно станаа родители: Пристигна малиот Видан!

Еспресо

(Фото) Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша: Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии

Еспресо
Се вчитува....