14.8 C
Скопје
07:41 - 26 септември, 2023

(Фото) Жешки кадри на Николина Пишек: Водителката го покажа затегнатиот задник и бујните гради

Популарната водителка Николина Пишек моментално е на одмор во Задар, а вчера на својот Инстаграм профил објави слики од луксузното хотелско сместување.

Водителката се соблече во бело минијатурно бикини, кое ги откриваа нејзините гради. Николина заводливо позираше во базенот на луксузниот хотел.

Пишек објави и видео на кое може да се види како нурка во базен, а во прв план се најде нејзиниот извајан задник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

Популарната водителка доби грст комплименти. „Се ​​помлада“, „Топ“, „Убавица“, „Зафати се за работа наесен, за да те гледаме жешка и скоцкана“, „Слатка кукла“, „Портокалова сирена“, се само дел од коментарите.

Но, имаше и такви кои ја критикуваа, а Николина дури и му одговори на еден корисник на Инстаграм.

– Го гледам Вашиот профил, зошто толку голотија и самопромоции? Оставате впечаток на површна личност опседната со сопственото тело. Многу плитко и тажно. Не е на ниво на дама на ваши години. Верувам дека имате повеќе да понудите. Можеби грешам – напишал еден корисник.

– Сосема сте во право, благодарам – кратко одговори Николина.

 

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо
Се вчитува....